Rámové posuvné portály

Rámové posuvné portály dodáváme v hliníkovém řešení se špičkovými tepelně izolačními vlastnostmi. Díky tomu jsou naše rámové posuvné portály vhodné do pasivních i do nízkoenergetických staveb. Díky inovativnímu systému jsme navíc schopni spojovat jednotlivé díly i pod úhlem 90 stupňů a to bez nutnosti spojování křídel pomocí pevného rohového sloupku. Maximální hmotnost křídla je až 400kg, což umožňuje instalaci rozměrově velkorysých řešení.

Žádné rosení skel

Rámové posuvné portály jsou vždy vybaveny systémem zabraňujícím rosení skel. Řešení funguje na základě speciálních tepelných vložek umístěných v rámu, vnitřní komory okna tak zůstávají teplé i v případě nízkých venkovních teplot. I během zimního období si tak můžete vychutnávat nerušené výhledy do zahrady či okolní přírody.

Technické údaje MB-77 HS

Technické údaje MB-77HS ST / MB-77HS HI
Hloubka rámu 74 mm (profil 2-kolejný)
271 mm (profil 3-kolejný)
Hloubka křídla 77 mm
Tloušťka zasklení 13,5 – 58,5 mm
Min. šířka profilů viditelných z venku
Rám 48 mm
Křídlo 94,5 – 105,5 mm
Maximální rozměry a hmotnosti konstrukcí
Maximální rozměry dveřního křídla (V×L) V do 3200 mm
L do 3200 mm
Maximální hmotnost křídla (dveře / okna) 400 kg

Široký výběr barevných provedení

Naše hliníkové systémy jsou dostupné v kompletní paletě barev dle vzorníku RAL. Barvy jsme schopni nanést v hladké struktuře, pískové struktuře či kovové struktuře. Dále nabízíme širokou paletu variant dekorů imitujících dřevo dle vzorníku DECORAL. Díky tomu snadno sladíte barvu oken například s odstínem fasády či barvou interiéru. Oblíbený je také eloxovaný hliník, který disponuje vynikající odolností proti korozi a větší tvrdostí.

Navrhnětě si vlastní řešení s pomocí konfigurátoru

Manuální i automatické otevírání

Dle vybrané velikosti a váhy dveřního křídla doporučíme, zda je vhodné na místo manuálního posuvu využít posuv automatický. Automatický posuv je zárukou komfortního užívání a vždy jej instalujeme s omezovačem rychlosti. Posuvná jednotka je integrována do stávajících prvků posuvného kování a křídlo obsahuje vice ovládacích možností – spínač, dálkové ovládání, oboustranná rukojeť, push – and – go.

Variantní zasouvání křídel

Portály dle množství křídel a jejich váhy dodáváme ve dvoukolejnicovém nebo tříkolejnicovém řešení. Sofistikovaná technologie posuvného systému dovoluje také minimalistické řešení nízkopodlahových dveří s výškou do 3,2 m a šířkou do 3,3 m. Varianty zasouvání dveří lze vybírat dle níže přiloženého schématu.

Výhody

Do detailu promyšlené řešení
Do detailu promyšlené řešení
Špičková tepelná izolace
Špičková tepelná izolace
Minimalistický design
Minimalistický design
Kompletní certifikace
Kompletní certifikace
Ekologická a úsporná varianta
Ekologická a úsporná varianta
Montáž možná po celé ČR
Montáž možná po celé ČR
Vlastní montážní tým
Vlastní montážní tým
Nadstandardní klientský servis
Nadstandardní klientský servis
Vzorník barev hliníkových produktů