Kvalita na prvním místě

Při výrobě i montáži každé z našich pergol dbáme na špičkovou kvalitu provedení a především dlouhou životnost. Pergoly jsou absolutně bezúdržbové a disponují moderním minimalistickým designem. Hliníkové nosníky i prosklená střecha jsou dimenzovány na vysoké sněhové zatížení a bez problémů zvládají také náročně povětrnostní podmínky.

Moderní a minimalistické zastřešení

Pergoly jsou řešeny v minimalistickém duchu, od sloupků až po zastřešení. Žádné přebytečné prvky na našich pergolách nehledejte. Svod vody ze střechy je řešen systémem integrovaným do uzavřené komory podpěrného sloupu. Všechny šroubové spoje jsou ukryty do nosných sloupků a pergola tak disponuje pouze čistými liniemi. Zastřešení lze volit skleněné či ve formě polykarbonátu.

Barevné řešení na míru

Barvu povrchu konstrukce jsme schopni aplikovat dle Vašich požadavků a to včetně barvy střešních lamel. Vybírat si můžete ze široké palety barev dle vzorníku RAL a barvu lze přizpůsobit Vašemu vkusu či například barvě fasády domu. V kreativitě Vás nijak omezovat nebudeme, pouze je vhodné brát v úvahu, aby střešní lamely měly světlejší barvu z důvodu lepšího rozprostření slunečního světla do prostoru pergoly. Světlejší povrch lamel také zabrání jejich přehřívání.

Volně stojící i nástěnná varianta

Hliníkové nosníky i spojovací prvky jsou vyrobeny ze špičkových materiálů s dlouhou životností. Pergoly lze díky kvalitnímu technologickému řešení postavit v nástěnné variantě i variantě volně stojící. Pergoly vždy dodáváme na míru prostoru, který potřebujete zastřešit. Cenovou kalkulaci Vám rádi zpracujeme zcela zdarma a vybírat lze také z mnoha doplňků od LED osvětlení až po různé typy bočního zakrytí pergoly.

Navrhnětě si vlastní řešení s pomocí konfigurátoru

Výhody

Do detailu promyšlené řešení
Do detailu promyšlené řešení
Špičková tepelná izolace
Dlouhá životnost
Minimalistický design
Minimalistický design
Kompletní certifikace
Kompletní certifikace
Ekologická a úsporná varianta
Ekologická a úsporná varianta
Montáž možná po celé ČR
Montáž možná po celé ČR
Vlastní montážní tým
Vlastní montážní tým
Nadstandardní klientský servis
Nadstandardní klientský servis
Vzorník barev hliníkových produktů