Špičková kvalita zpracování

Námi dodávané bioklimatické pergoly splňují náročné technologické normy a disponují vysokou kvalitou zpracování. Konstrukce pergol bez problémů odolá náročným sněhovým i povětrnostním podmínkám a vše je zakomponováno do estetického provedení se šroubovými spoji ukrytými uvnitř nosných sloupků. Všechny naše pergoly jsou dodávány vč. integrovaného systému na odvodnění střechy (v uzavřené komoře podpěrného sloupu). Pergoly jsou tak bezúdržbové a není třeba je natírat či jinak povrchově ošetřovat.

Senzor teploty, větru, deště a sněhu

Aby bioklimaická pergola splnila svůj účel na 100%, využíváme senzor teploty, větru, deště a sněhu, který funkcionalitu pergoly posouvá na další úroveň. Pokud pergola zaznamená nečekaný déšť, silný vítr či příval sněhu, její lamely se automaticky uzavřou a vše co je pod pergolou, zůstane před vlivy počasí uchráněno. Zastřešení z otočných lamel ke svému provozu používá nejmodernější technologie a pergola je schopna reagovat také na teplo. Při detekci vysokých hodnot (možno přednastavit) automaticky natáčí lamely, aby průchod slunečních paprsků podpořila či naopak omezila.

Široká barevná škála dle vzorníku RAL

U nás má každý možnost si barvu pergoly vybrat podle svého vkusu a to včetně barvy lamel. Tato možnost je našimi klienty hojně využívaná a paleta barev je opravdu široká. V rámci individuálního barevného nastavení je vhodné zohlednit pouze doporučený světlejší odstín střešních lamel, který efektivně brání přehřívání lamely a zároveň umožní lepší rozprostření slunečního světla pod pergolou.

Pergoly samostatně stojící i nástěnné

Čerpejte i Vy benefity kvalitní konstrukce našich pergol naplno. Konstrukce našich bioklimatických pergol jsou robustní a propracované, díky čemuž lze naprosto bez problémů pergolu umístit také do volného prostoru. Konstrukční profily jsou vysoce odolné, pevné a disponují kvalitními spojovacími komponenty. Bioklimatické pergoly bez problémů zvládají zatížení sněhem až váhy do 30 kg/m² při maximální velikosti modulu. Dále při maximální velikosti modulu odolají tlaku větru až 80 km/h.

Navrhnětě si vlastní řešení s pomocí konfigurátoru

Chytré ovládání pergol

Ovládání pergol je komfortní a stínění lze regulovat prostřednictvím dálkového ovladače či aplikace v mobilním telefonu či tabletu. Střešní lamely pergoly se nastavují automaticky dle předem definovaných hodnot a jejich nastavení máte možnost upravit dle Vašich aktuálních potřeb. Užijte si příjemné chvíle strávené pod našimi bioklimatickými pergolami. Cenovou nabídku Vám rádi zpracujeme zcela zdarma.

Výhody

Do detailu promyšlené řešení
Do detailu promyšlené řešení
Špičková tepelná izolace
Vysoká nosnost
Minimalistický design
Minimalistický design
Kompletní certifikace
Kompletní certifikace
Ekologická a úsporná varianta
Ekologická a úsporná varianta
Montáž možná po celé ČR
Montáž možná po celé ČR
Vlastní montážní tým
Vlastní montážní tým
Nadstandardní klientský servis
Nadstandardní klientský servis
Vzorník barev hliníkových produktů