Moderní a svěží vzhled

Nadčasovost. Elegance. Minimalismus. Čistota. Důraz na design. Co nejmenší nebo žádný rám okna je trendem posledních let. Existují však opravdu bezrámová okna? Nikoliv. Ve skutečnosti se jedná o možnost zapuštění rámu okna do ostění a parapetu. Viditelná většinou zůstane jen zasklívací lišta.

Tento typ okem tedy odpovídá požadavkům moderní architektury a nejnovějších trendů v bydlení. Díky rámové konstrukci, která je ukrytá lze dosáhnout nejen perfektních estetických vlastností, ale kromě toho také tepelně izolačních. Pochopitelně mohou být bezrámová panoramatická okna součástí posuvných portálů.

Bezrámová okna
Bezrámová okna

Bezrámová okna mají mnoho výhod

Bezrámová okna mají hned několik výhod oproti klasickým oknům s rámy. Tato okna nabízí lepší izolaci oproti klasickým oknům. Navíc odpadá nepříjemné rosení skel. Propustnost světla je mnohem vyšší a vy vidíte jen sklo, žádné rámy. Okna bez rámů se hodí zejména do moderních staveb, kde je vyžadovaný absolutně čistý design.

Bezrámová okna dům dokonale spojí s okolní krajinou. Příroda se tak skvěle spojí s interiérem vašeho domova. Pohled z venku dodá domu výjimečný a velice vzdušný vzhled. Jedinou hranicí bude vaše představivost. Jedna okenní tabule může být velká až 18 metrů čtverečních. Lze je však bez problému napojit a vytvořit celou prosklenou stěnu.