Profesionální tým a vybavení

V týmu máme zkušené montážní techniky, kteří pracují rychle, ale zároveň také kvalitně a profesionálně. K dispozici mají nejnovější techniku a nářadí, které zaručí preciznost. Na stavby vysíláme dvou až čtyřčlenné pracovní jednotky schopné namontovat veškeré elementy od rámových oken až po ta bezrámová.

Provádíme také odborný autorizovaný servis profesionálními techniky, kteří udělají pro životnost vašich dveří i oken vše, co bude v jejich silách. Pokud máte doma naše výrobky a potřebujete zajistit profesionální údržbu, kontaktujte nás. Rádi s vámi najdeme vhodný termín, kdy dorazí naši technici, kteří váš problém vyřeší.

Kvalita a spolehlivost

Montážní práce patří stejně jako zameřění, konstrukce a výroba k úkonům, které vyžadují součinnost odborníků. Díky mnohaleté praxi, širokému spektru a různorodosti realizovaných zakázek, jsme schopni montážní práce provádět i ve stížených podmínkách. Navrhneme neotřelé řešení, které zaujme jako esteticky tak fukčně a toto řešení aplikujeme v praxi.

Montážní práce námi dodávaných řešení realizujeme pro široké spektrum staveb od rodinných domů až po výškové stavby a kancelářské komplexy. Při montážních pracech vždy používáme špičkovou moderní techniku  a montážní práce jsou realizovány za přítomnosti odborného dozoru.

Výhody

ikona
Odborný tým
Bez podpory profesionálů se může vyskytnout řada chyb a problémů.
ikona
Cenný čas
Úspora času s pomocí montážního týmu se počítá v řádu týdnů.
ikona
Montážní práce
Montážní práce jsou nedílnou součástí stavebního procesu.
ikona
Dlouhá cesta
Podpora týmu vede od samotného návrhu až po odbornou montáž.